Новинка

Комплект для підвісного монтажу лінійного світильника VIDEX HB022 Black
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28185 / VL-HB022-FT
165 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект для підвісного монтажу лінійного світильника VIDEX HB022 Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
- Ціна: 165 ₴

