
LED світильник висотний лінійний VIDEX HB022 50W 5000K 220V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28183 / VL-HB022-0505B
1 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник висотний лінійний VIDEX HB022 50W 5000K 220V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 820 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 60 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Форма | Лінійна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 250mA |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 5 років |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут світла | 120 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 1 299 ₴



