-7%Світлодіодний світильник Ardero AL6181-1ARD GATSBY 5Вт 4000К IP20 золотий
- В наявності
- Код: 80263
1 399 ₴
1 301,07 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Ardero AL6181-1ARD GATSBY 5Вт 4000К IP20 золотий
Нові моделі декоративних світильників без пульту.
Особливості світлодіодних світильників Ardero AL6181-1ARD GATSBY
Дизайн. Вишуканий дизайн у стилі арт деко з імітацією хришталю здатен прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо. Моделі поєднані у серію - стельовий світильник для основного освітлення, підвісний та настінний бра - що допоможе створити сильний світлодизайн та придати інтер’єру “коштовності” і святковості.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 340 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 15 см |
- Ціна: 1 301,07 ₴





