
Світлодіодна стрічка Ardero LS612ARD PRO 12В 13.5Вт 6500K
- Немає в наявності
- Код: 8282
507 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Ardero LS612ARD PRO 12В 13.5Вт
LED стрічка для інтер’єрного декоративного освітлення серія PRO
Переваги та особливості стрічки Ardero LS612ARD PRO 12В 13.5Вт 6500K:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Кратність різки | 25 мм |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга, В | 12 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 13,5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 507 ₴

