
Роз'єм живлення PROLUM™ 3PIN-Father
- В наявності
- Код: 8279
507 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роз'єм живлення PROLUM™ 3PIN-Father
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Корельована колірна температура | 3000K |
| Кратність різки | 50 мм |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 13,5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 507 ₴



