
Світлодіодна стрічка Ardero LS408ARD 24В 12Вт 6500K
- В наявності
- Код: 8128
689 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Ardero LS408ARD 24В 12Вт
LED стрічка для інтер’єрного декоративного освітлення
Світлодіодні стрічки COB дозволяють отримати максимально суцільну лінію світла навіть без використання додаткового розсіювача.
Переваги та особливості стрічки Ardero LS408ARD 24В 12Вт 6500K:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >90 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Кратність різки | 50 мм |
| Кількість світлодіодів | 480 шт. |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 12 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2110COB |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 689 ₴








