
Димер вбудований PROLUM 8A KNOB Алюмінієвий
- В наявності
- Код: 401012
187,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димер вбудований PROLUM 8A KNOB Алюмінієвий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 401012 |
| Гарантія | 1 рік |
| Одиниці виміру | шт. |
| Кратність | 1 |
| Міцність | 96W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V-24V |
| Розміри | 90 х 60 х 35 мм |
| Сила струму (А) | 8.0А |
| Спосіб керування | Керування на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип пристрою | LED-димер |
- Ціна: 187,65 ₴



