
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 24V; 5050\60; IP20; Series "SMART", RGB (Pixel Full Color)
- В наявності
- Код: 350018
141,75 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка SMART 24V PROLUM IP20 5050 60 являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки SMART 24V PROLUM IP20 5050 60:
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки SMART 24V PROLUM IP20 5050 60:
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 350018 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Кількість контактів: 4 PIN |
| Одиниці виміру | м |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр шт. |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 5 см (6 світлодіодів) |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Споживана потужність | 15 Вт/метр Вт |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 24V |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Світловий потік | 1000 Лм/м |
| Серія | "Smart" |
| Сила струму | 1.6 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 5050 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| Колір | RGB (Pixel Full Color) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Яскравість на світлодіод | 16-18 Lm\LED |
- Ціна: 141,75 ₴/м








