
Контролер PROLUM SPI; RGB; SP107e ;Bluetooth; 4PIN; Max:2048px
- В наявності
- Код: 402048
684 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер PROLUM SPI; RGB; Bluetooth; 4PIN; Max:2048px
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402048 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Керування через програму: MagicLife; Android 4.0 або IOS 9.0 або вище; |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 5-24V |
| Розміри | Д85хШ45хВ22мм |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип зв'язку | Bluetooth |
| Тип пристрою | SPI контролер |
- Ціна: 684 ₴



