-10%Світлодіодний лінійний світильник Ardero AL4010 45W 4000K чорний
- Готово до відправки
- Код: 01933
628 ₴
565,20 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лінійні світлодіодні світильники для освітлення адміністративно-офісних приміщень, торгівельних площ та комерційних об’єктів.
Дані світильники доповнюють серію схожих моделей AL4020 та AL4030 в нашому асортименті і по суті можуть стати ідеальним рішенням, якщо необхідні оптимальна вартість, висока освітленість "денним" штучним світлом. При цьому світильники можуть бути не просто джерелами світла, а унікальним елементом дизайну приміщення.
Переваги та особливості світильників Ardero AL4010:
Дизайн. Універсальний лаконічний спрощений дизайн моделей дозволяє використовувати світильники у більшості сучасних комерційних інтер‘єрів
Якісна електроніка. Оснащений якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 165-265В.
Надійна конструкція. Міцний металевий корпус, пластиковий розсіювач, якісні електронні компоненти та комплектуючі.
Якісне комфортне світло. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Миттєве включення. Відсутність мерехтіння робить використання світильника комфортним та безпечним для очей.
Оптимальна ціна. Завдяки спрощеній конструкції світильники мають привабливу ціну та одночасно класичний для подібних моделей дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 45 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 565,20 ₴




