-10%Промисловий світлодіодний світильник Ardero AL1011 100 Вт 6500K
- В наявності
- Код: 80357
1 590 ₴
1 431 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
вітильники для великих приміщень з енергоефективністю 130 лм/Вт.
yle="">Світильники Highbay - енергоефективна альтернатива застарілим світильникам під металогалогенні лампи, ДРЛ та ДНаТ.
Призначені для освітлення приміщень великої площі та з високими стелями: складських та торгівельних приміщень, виробничих цехів, спортивних комплексів, промислових об’єктів, аеропортів тощо.
Особливості та переваги світильників AL1011:
Не порушує систему сигналізації Світильник з фільтром в драйвері не порушує спрацювання систем сигналізації складів.
Висока енергоефективність Ефективні світлодіоди забезпечують високу енергоефективност у 130 лм/Вт
Якість конструкції Міцний корпус з алюмінію, що гарантує ефективний відвід тепла - електронні компоненти не перегріваються і забезпечується тривалий ресурс роботи світлодіодів.
Надійний драйвер Драйвер на окремій від світлодіодів платі, що знижує нагрівання та підвищує термін служби і забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруг 175-265V. Стійкий до мережевих імпульсних перепадів.
Коефіцієнт потужності складає вище 0,9 та повністю відповідає міжнародним нормам.
Зменшений ефект засліплення
Зниження експлуатаційних витрат Забезпечують економію енергії від 30 до 60% в порівнянні з аналогами. Це готове рішення для освітлення, яке не потребує додаткового устаткування та регулярної заміни ламп, що значно знижує експлуатаційні витрати.
Стабільна робота Конструкція забезпечує високий ступінь пило- та вологозахисту IР65
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.7 см |
| Діаметр | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Термін служби | 3 років |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут світла | 90 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Основні | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 230 В |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення по мобільності | Стаціонарне |
- Ціна: 1 431 ₴





