
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 12V (14,6V)-30A waterproof
- Немає в наявності
- Код: 30146
5 126 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій 12V (14.6V)-30A waterproof використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для заряджання акумуляторів LiFePO4 за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядки.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Вага (кг) | 1,95 |
| Вихідний струм | 30 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідна потужність | 360 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча напруга | 220 |
| Тип | зарядні пристрої |
- Ціна: 5 126 ₴

