
Набір LED Світильників акумуляторних з датчиком руху VIDEX VL-NL075-21
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28224 / VL-NL075-21
528 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір LED Світильників акумуляторних з датчиком руху VIDEX VL-NL075-21
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Світловий потік | 35 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Технічні характеристики | |
| Колірна температура світла: | 3000/4500/6500K |
| Матеріал лінзи: | Полікарбонат |
| Спосіб заряду: | USB-C (5B, 0.5A) |
| Час заряду: | 1,5 рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-pol 3.7V 750mAh вбудований |
- Ціна: 528 ₴









