Новинка

LED стрічка VIDEX DC12V 120W 10M 2700K Ra98 IP20 (VL-LST28144-12122-B10)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28214/VL-LST28144-12122
1 991 ₴/бобіна
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED стрічка VIDEX DC12V 120W 10M 2700K Ra98 IP20 (VL-LST28144-12122-B10)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 10000 мм |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість метрів в бабіні | 10 м |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоефективність: | 120 Lm/W |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 30000 |
| Матеріали | Мідь |
| Особливості | Високий індекс кольоропередачі |
| Робоча температура | -20°C ~ + 60°С |
| Регулювання освітленості (димер): | не підтримує |
| Термін експлуатації LED | 50000г |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Якість світла: | Ra 98 |
- Ціна: 1 991 ₴/бобіна






