
LED світильник трековий VIDEX TR06 15W 4100K 220V чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28197/ VL-TR06-154B
829 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Трековий світильник VIDEX TR06 15W 4100K - це освітлювальний пристрій, що відрізняється своєю універсальністю, практичністю та сучасністю. Ідеальне рішення для акцентованого освітлення і незамінний атрибут стильного інтер'єру і торгових площ. Завдяки трековим світильникам можна вигідно підкреслити певні зони чи деталі будь-якої композиції. Завдяки тому, що корпус обертається на 180°, він чудово підходить для оформленні різних виставок, торгових приміщень, зон в квартирах чи офісах. Кріпиться на монтажну рейку для підключення трекових світильників, по якій він може переміщатися в різні боки. Габарити світильника становлять усього 268x75x33мм.
Простота і надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості, дозволяють змінювати кут напрямку світлового потоку. Світильник має світловіддачу - 87Lm/W. Сумарна сила світлового потоку складає 1300Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання.
Особливістю трекових світильників VIDEX є високий показник індексу передачі кольору Ra>90. Максимально чітке відображення природних кольорів предметів, які висвітлюються даними світильниками. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 24°.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Служитиме довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу навіть при нестабільній напрузі. Робочий діапазон напруги AC 170-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4100K |
| Кут свічення | 24 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Світловіддача | 87 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 136mA |
| Основна | |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 20000 |
| Регулювання освітленості (димер): | не підтримує |
| Спосіб підключення | Однофазний |
| Якість світла: | Ra > 90 |
- Ціна: 829 ₴

