
LED світильник функціональний VIDEX VIDEX DECORA 110W VL-CLD-989-BK
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28282/ VL-CLD-989-BK
7 410 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник функціональний VIDEX VIDEX DECORA 110W VL-CLD-989-BK
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип монтажу | Накладної |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Максимальна сила струму | 850mA |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Напруга | 220 В |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 145mm х 145mm х 16,5mm |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0,9 |
- Ціна: 7 410 ₴



