Новинка

LED світильник функціональний VIDEX DECORA 52W VL-CLD-993-BSL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28279/ VL-CLD-993-BSL
4 742 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник функціональний VIDEX DECORA 52W VL-CLD-993-BSL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 52 Вт |
| Тип монтажу | Накладної |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Енергоефективність: | 60 Lm/W |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Максимальна сила струму | 330mA |
| Матеріали | Алюміній + акрил |
| Напруга | 220 В |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 500mm х 500mm х 95mm |
| Світловий потік | 3120Lm |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0,9 |
- Ціна: 4 742 ₴



