Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій (Power Bank) TITANUM призначений для зарядки планшетів, смартфонів, мобільних телефонів та інших пристроїв та гаджетів. Він дозволяє підтримувати улюблені гаджети в робочому стані тривалий час в поході, подорожі, поїздці чи в ситуації коли немає електроенергії. Корпус виконаний з АBS пластику, який має рифлену поверхню, що в свою чергу допомагає запобігати подряпинам на корпусі та надійніше тримати в руці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A |
| Тип роз'єму | 2xUSB-A, USB-C |
- Ціна: 721 ₴








