
Контролер LEMANSO для LED стрічки 12V 72W MINI для одноколірної стрічки / LM9510
- Готово до відправки
- Код: 939010/ LM9510
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер призначений для управління світлодіодними стрічками з постійною напругою 12V. За допомогою даного контролера можна регулювати яскравість стрічок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Регулювання | Яскравості |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 75 ₴


