-7%Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6194-1ARD SCANDY 65Вт 3000-6500К IP20
- В наявності
- Код: 80102
3 155 ₴
2 934,15 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6194-1ARD SCANDY 65Вт 3000-6500К IP20
Нові моделі декоративних SMART світильників з натуральної деревини
Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6194-1ARD SCANDY
Дизайн. Сучасний дизайн у стилі ЕКО-класика дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу/натуральної деревини, розсіювач - з акрилу та металу
Керування світлом. Моделі з пультом оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 см |
| Ширина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 934,15 ₴








