Новинка

Світлодіодна стрічка Ardero LS807ARD 60SMD/м 24В IP65 5500K 50м (80284)
- В наявності
- Код: 80284
5 200 ₴/бобіна
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості стрічки Ardero LS807ARD 60SMD/м 24В IP65 5500K 50м (80284):
- Якісні світлодіоди та матеріали забезпечують потужне та якісне освітлення і тривале використання
- Ступінь захисту ІР20 дозволяє використовувати стрічку в декоративному освітленні приміщень
- Якість світла Високий показник кольоропередачі CRI означає, що стрічка не псує кольори освітлювальних предметів та не робить додаткового навантаження на очі
- Корельована колірна температура 3000К або 5500К дозволяє обрати створення комфортної атмосфери зі свіченням ближче до теплих тонів або більш робоче середовище з холодним світлом. Модель RGB допоможе створити святкову атмосферу завдяки різноманітності кольорового світла
- Гарантія 3 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 5 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 5 200 ₴/бобіна

