Новинка

Світлодіодний вбудований світильник Ledcoin AL512 18Вт 6500K
- В наявності
- Код: 8209
167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований LED світильник Ledcoin AL512
Світлодіодний світильник типу downlight
Світильники для основного освітлення житлових та комерційних приміщень, готелів, офісів, тощо.
Переваги та особливості вбудованого світлодіодного світильника Ledcoin AL512 18Вт білого кольору круглої форми:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Вбудований розмір | 145 мм mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | F |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 18 |
| Розмір | 171*28 мм |
| Світловий потік, lm | 1440 |
| Строк служби L<sub>70</sub>B<sub>50</sub>, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма світильника | коло |
| Функція діммування | Немає |
- Ціна: 167 ₴



