Новинка

Накладний круглий світлодіодний світильник Ardero 48Вт 5000К IP40 AL805ARD (80297)
- Немає в наявності
- Код: 80297
820 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги Накладного круглого світлодіодного світильника Ardero 48Вт 5000К IP40 AL805ARD (80297):
- Дизайн конструкції Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
- Якість конструкції Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
- Зручний монтаж Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
- Комфортне та якісне світло Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 Дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Ефект “зоряне небо” Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) при увімкненому світильнику.
- ІР40 Висока ступінь захисту від пилу.
- Економічність Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 3825 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 300 мм |
- Ціна: 820 ₴





