Новинка

Акумуляторний світлодіодний світильник Ledcoin EL302
- Немає в наявності
- Код: 80466
680 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторні світлодіодні світильники Ledcoin EL302
Нові світильники з сонячною панеллю та літій-іонним акумулятором
Світильник на сонячній батареї – це оптимальний варіант для освітлення складських і виробничих приміщень та використання у надзвичайних ситуаціях. Світильник є вдалим вибором в подорожах, на природі або у випадках коли необхідно довготривале освітлення в важкодоступних місцях: при ремонтних роботах, підвалах тощо.
Переваги та особливості світильника Ledcoin EL302
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус та розсіювач світильників виготовлено з якісного пластику що не жовтіє при використанні у поєднанні з якісними комплектуючими.
- Зручний монтаж Світильник призначений для постійного та тимчасового використання і має зручний тримач, що обертається на 180 градусів, гачки для підвішування та цупкі магніти.
- Два рівні яскравості та Аварійний сигнал Ви можете регулювати яскравість світильника та тривалість автономної роботи та використовувати його при дорожньо-транспортній пригоді
- Змінний літій-іонний (Li-ion) акумулятор забезпечує тривалу роботу в автономному режимі.
- Захист від надмірного заряджання та повного розрядження Функція допомагає попередити передчасний вихід із ладу батареї
- Індикатор заряду батареї
- Сонячна панель
- Функція Powerbank Вихід USB TYPE A дозволяє використовувати світильник у якості портативного зарядного пристрою
- Додаткове світло Боковий ліхтар
- Гніздо для монтажу на штатив
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 177 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Сонячні батареї |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 157 мм |
| Ємність батареї | 4800 мАг |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Ширина | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
- Ціна: 680 ₴



