
Комп'ютерний корпус LP 2106 - БЕЗ БЖ black case chassis cover
- Немає в наявності
- Код: 23679
708 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп"ютера LP 2106, серія 2 - надійна зовнішня оболонка комп"ютера, що захищає і приховує його внутрішню начинку.
Представлена модель має продуману конструкцію, завдяки якій користувач зможе зібрати відповідну його вимогам комп"ютерну техніку.
А також, стильний і сучасний дизайн, внаслідок чого корпус гармонійно впишеться в будь-який інтер"єр.
Матеріал виготовлення комп"ютерних корпусів серії 2: сталь (0.6 mm) і високоміцний пластик (лицьова панель).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | 8 см |
| Сертифікат | УКРСЕПРО |
| Серія | 2 series |
| Структура | SGCC |
| Товщина металу | 0.6 мм |
- Ціна: 708 ₴

