-7%Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD 8Вт 4000К чорний
- Готово до відправки
- Код: 80193
881 ₴
819,33 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD 8Вт 4000К чорний
Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD використовується для підсвічення картин, дзеркал, а також може слугувати приліжкою підсвіткою, чи звичайним бра.
Підходять для установки на стіну або меблі. Має значний ресурс роботи в 25 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння.
Переваги та особливості світильників Ardero AL5080ARD
Надійна конструкція. Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі і надійна якість матеріалів та збірки забеспечують тривалу роботу світильника
Економія. Світильники заощаджують до 90% енергії у порівнянні з моделями які використовують лампи у якості джерела світла
Якісне світло. Світильник миттєво вмикається та світить без мерехтіння та пульсації
Висока ступінь захисту IP44 захищає світильник від потрапляння пилу, вологи та частинок бруду всередину
Високий індекс кольоропередачі Ra≥80 дозволяє натурально передати кольори освітленних предметів
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | дзеркало |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Драйвер | У комплекті |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір | 400x106x42 мм |
| Ресурс роботи | 25 000 годин |
| Світловий потік | 580 лм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Колірна температура | 4000К |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
- Ціна: 819,33 ₴





