
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A353 900Lm 5000K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28359/ VLF-A353
1 357 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A353 900Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Використовується шнур для ліхтаря, що забезпечує зручне користування і транспортування. В комплект також йде кліпса та перехідник для акумулятора типу 18650.
Максимальна яскравість 900Lm.> Використовується світлодіод Luminus SST40 10W, який має високу світлову віддачу та енергоефективність.
Керування ліхтариком
1. Натискання кнопки із невеличкою затримкою (0.5 сек) дозволить увімкнути ліхтар або вимкнути його в залежності від того, в якому стані він перебуває.
2. Простим натисканням кнопки у ввімкненому стані ви здійснюєте перемикання між режимами освітлення.
3. За допомогою довготривалого натискання кнопки (3 сек) активується режим STROBE. Для виходу з цього режиму необхідно ще раз натиснути кнопку.
4. Коли ліхтарик вимкнено, двічі натисніть кнопку, щоб його заблокувати. В заблокованому стані ліхтарик реагує на випадкові натискання подвійним світловим сигналом. Щоб розблокувати ліхтарик, ще раз двічі натисніть кнопку.
5. Однократним натисканням кнопки на вимкненому ліхтарику ви можете дізнатись про рівень заряду.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 900Lm. Дистанція освітлення налічує 180м. Тривалість роботи 2год. Інтенсивність світлового потоку 9460cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 350Lm. Дистанція освітлення налічує 125м. Тривалість роботи 4год. Інтенсивність світлового потоку 3990cd.
MOON (Нічний режим) – найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі – 105год., при цьому генерується світловий потік в 20Lm. Дистанція освітлення налічує 30м. Інтенсивність світлового потоку 265cd.
STROBE (Стробоскоп) – швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси. Яскравість світла 900Lm. Тривалість роботи 2год. Дистанція освітлення налічує 180м. Інтенсивність світлового потоку 9460cd.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 21700 4000mAh. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища. Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді (100-80%).
- Зеленим кольором мерехтить при заряді (79-50%).
- Червоним кольором світиться при заряді (49-25%).
- Червоним кольором мерехтить при заряді (24-1%).
Доступне заряджання за допомогою кабелю USB-C. Також від ліхтаря можна заряджати інші пристрої. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 21700 або 18650 з перехідником, який йде в комплекті для кращої сумісності.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м і при цьому не пошкодитись. Ліхтар має стандарт захисту від пилу та вологи – IP66.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор. Гарантія не поширюється на аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 102 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність світлового променя | 180 м |
| Довжина | 121 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Індикатор заряду: | 4 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Клас захисту, IP | 66 (захист від сильних струменів води) |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Розміри: | 131.5mm х 30mm |
| Стабілізація розряду: | Повна |
| Тип світлодіода: | Luminus SST40, 10W |
| Час заряду | 2.5г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, перехідник для АКБ 18650, документація |
| Режим роботи | Максимум, мінімум, нічний, стробоскоп |
| Тип акумулятора | Li-ion 21700 4000mAh змінний |
- Ціна: 1 357 ₴










