
LED лампа настiльна з акумулятором TITANUM TLTF-013W 7W 3000-6000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28344 / TLTF-013W
280 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа настiльна з акумулятором TITANUM TLTF-013W 7W 3000-6000K – стильна та компактна лампа з можливістю регулювання яскравості та колірності. Лампа абсолютно безшумна, має в комплекті акумулятор та тривалий термін служби. Корпус виготовлений з екологічно безпечного якісного пластику білого кольору. Рухома конструкція ніжки лампи дозволяє скеровувати світло у потрібному напрямку. Розрахована для освітлення письмового чи робочого столу. Реалізована можливість регулювання яскравості та зміни колірності світла, що сприяє зменшенню навантаження на зір. Керування лампою здійснюється за допомогою сенсорної кнопки, розташованої на її корпусі. Додатково лампа слугує також в якості підставки для смартфона. Для цього на корпусі є спеціально відведене місце з бортиком.
Особливості лампи:
1) Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують освітлення.
2) Світильник має 3 режими колірної температури: холодне світло, тепле світло та нейтральне біле світло.
3) Вмикання/вимикання, зміна яскравості та зміна колірної температури здійснюється за допомогою сенсорної кнопки.
4) Кут розсіювання світла складає 120°.
5) Лампа призначена для експлуатації в приміщенні з природним рівнем вологості (IP20).
6) При виготовленні не використовуються шкідливі речовини
7) При роботі відсутнє мерехтіння.
Керування лампою:
- Вмикайте та вимикайте світильник за допомогою переведення «Перемикача живлення» на задній частині корпусу в положення «ON» (ввімкнення) та «OFF» (вимкнення).
- Сенсорна кнопка, розташована на лицьовій частині корпусу лампи, працює лише за умови ввімкненого світильника.
- Короткочасне натискання (<2 секунд) сенсорної кнопки здійснює перемикання режимів освітлення:
a) Перше натискання – денне світло (6000К).
b) Друге натискання – тепле світло (3000К).
c) Третє натискання – біле світло (4000К).
d) Четверте натискання – вимикає світло.
- Тривале натискання (>2 секунд) сенсорної кнопки дозволяє регулювати рівень яскравості від максимального до мінімального. Регулювання здійснюється плавно в межах від 10 до 100% яскравості і окремо доступне на кожному кольорі, має функцію пам’яті.
Комплектація:
1. Світлодіодна настільна лампа.
2. Кабель живлення USB-C.
3. Акумулятор 3.7В, Li-ion 18650 1200мAг (1шт).
4. Інструкція з експлуатації.
P.S. Допускається використання акумуляторів типу 18650 більшої ємності для подовження часу роботи лампи від акумуляторів.
Час роботи від акумулятора – до 6 год. Час заряджання – 2 год. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю USB-C (постачається в комплекті) та мережевого адаптера, який відповідає технічним вимогам DC 5В, 2A (адаптер в комплект не входить).
Гарантійний термін виробу – 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Світловий потік | 220 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колірна температура світла | 3000K /4000K /6000K |
| Енергоефективність: | 44 Lm/W |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Ресурс роботи: | 20000г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Висота | 310 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| ємність акумулятора: | 1200mAh |
| Максимальна сила струму | 2A |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh змінний |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
- Ціна: 280 ₴

