
Акумуляторний світлодіодний настільний світильник Ardero DE1739ARD 6Вт білий
- Немає в наявності
- Код: 80462
836 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні світлодіодні світильники Ardero DE1739ARD
Нові моделі настільних світильників з акумулятором та функцією захисту очей
Настільні світлодіодні світильники для організації локального освітлення на робочому столі або зони читання та навчання.
Переваги та особливості світлодіодного настільного світильника Ardero DE1739ARD:
- Дизайн Лаконічний дизайн ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу, робочого місця або дитячої кімнати. Світильник сконструйовано з двома колінами для згину, що дозволяє спрямовувати світло у потрібному напрямку під необхідним кутом, що допомагає комфортній роботі і не засліплює очі.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Світильник виготовлено з якісного міцного пластику та сконструйований із спеціальним корпусом, що забезпечує більшу зону свічення та розсіювачем з функцією захисту очей, що і створює комфортні умови для роботи
- Керування світлом Для зручності використання та керування світлом на основі світильника розташована сенсорна панель, що дозволяє керувати кольором свічення (2700К-4500К-6500К) та плавно змінювати яскравість самого світла, підлаштовуючи його під різні потреби
- Акумуляторна батарея Завдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати і без підключення до мережі.
- Час роботи без підключення до мережі 2700К або 6500К - 2,5-3 години
4000К - 3-3,5 години - Час зарядки акумулятора до 5 годин
- Ємність батареї 1800мАг
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Настільні світлодіодні світильники Ardero DE1739ARD
Нові моделі настільних світильників з акумулятором та функцією захисту очей
Настільні світлодіодні світильники для організації локального освітлення на робочому столі або зони читання та навчання.
Переваги та особливості світлодіодного настільного світильника Ardero DE1739ARD:
- Дизайн Лаконічний дизайн ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу, робочого місця або дитячої кімнати. Світильник сконструйовано з двома колінами для згину, що дозволяє спрямовувати світло у потрібному напрямку під необхідним кутом, що допомагає комфортній роботі і не засліплює очі.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Світильник виготовлено з якісного міцного пластику та сконструйований із спеціальним корпусом, що забезпечує більшу зону свічення та розсіювачем з функцією захисту очей, що і створює комфортні умови для роботи
- Керування світлом Для зручності використання та керування світлом на основі світильника розташована сенсорна панель, що дозволяє керувати кольором свічення (2700К-4500К-6500К) та плавно змінювати яскравість самого світла, підлаштовуючи його під різні потреби
- Акумуляторна батарея Завдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати і без підключення до мережі.
- Час роботи без підключення до мережі 2700К або 6500К - 2,5-3 години
4000К - 3-3,5 години - Час зарядки акумулятора до 5 годин
- Ємність батареї 1800мАг
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-5 годин |
| Час роботи | 3 година |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Елементи живлення | Акумулятор 1800 мАг |
- Ціна: 836 ₴



