Новинка
-10%
-10%Світлодіодна люстра Ardero AL6540ARD FABIO M 95Вт білий
- В наявності
- Код: 80497
3 457 ₴
3 111,30 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники з пультом Ardero AL6540ARD колекція FABIO M
Колекція світлодіодних світильників з силіконовим розсіювачем
Накладні світлодіодні світильники з пультом призначені для освітлення приміщень площею до 30 кв.м.
Переваги та особливості світлодіодного світильника Ardero AL6540ARD 95Вт білий:
- Дизайн Вишуканий сучасний геометричний дизайн у вигляді безперервної вигнутої світлової лінії дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з силікону
- Керування світлом Світильники оснащені функцією керування режимами свічення за допомогою пульта, якій можна використовувати з іншими світильниками цієї серії
- Функція димірування За допомогою пульту є можливість плавно регулювати яскравість та колір свічення світильника або перемикати режими
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Економічність Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Функція пам’яті Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
- Режим нічника
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 95 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 5130 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Багатогранна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 3 111,30 ₴





