Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Lemanso R-50 40W матова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
- Ціна: 37 ₴


