Новинка

Накладний світильник поворотний Ardero ML418-2 під лампу білий
- В наявності
- Код: 80326
840 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні поворотні світильники під лампу Ardero ML418-3
Світильники під світлодіодні лампи типу GX53
Світильники для основного освітлення і декоративної підсвітки у житлових, торгівельних та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Переваги та особливості накладного поворотного світильника Ardero ML418-2 під лампу білого кольору:
- Елегантний дизайн. Світильники відрізняються більш елегантним округлим дизайном та компактними розмірами, що дозволяє використовувати їх в житлових та комерційних інтер’єрах.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
- Керування світлом Моделі оснащені патроном GX53, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і спрямувати світло у потрібному напрямку завдяки поворотним механізмам.
- Допустимі параметри ламп. Компактний дизайн світильника вимагає встановлення led ламп GX53 потужністю до 13 Вт.
- Зручний монтаж. Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи
- Широкий вибір моделей дозволяє поєднувати різні світильники серії та створювати необхідний світлодизайн дотримуючись естетики у дизайні інтер'єру. Ви можете обрати або поєднати у комбінацію світильники на один, два або три лампи та стильно оформити ваш інтер'єр.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.3 см |
| Довжина | 22 см |
| Діаметр | 8.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 840 ₴











