
Світлодіодний лінійний світильник Ardero AL5020ARD 52Вт 6500К призма
- Готово до відправки
- Код: 80364
275 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгівельних площ, коридорів, сходових прольотів, складських та виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світлодіодного лінійного світильника Ardero AL5020ARD 52Вт 6500К призма:
- Економія електроенергії до 50% в порівнянні з люмінесцентними світильниками та 90% у порівнянні з лампами розжарювання
- Якісна електроніка оснащені високоякісним вбудованим драйвером що забезпечує стабільну роботу у діапазоні напруг 175-265В
- Матовий та призматичний розсіювачі Світильники із призматичним розсіювачем забезпечують максимальну яскравість, а з матовим роблять світло більш м’яким.
- Новий колір корпусу Модель в чорному корпусі (арт.80364) для створення візуальних акцентів в дизайні
- Максимальна потужність модель 100 Вт (арт.80365) має найвищу потужність, що реалізована в корпусі довжиною 1,2м, при цьому з високою енергоефективністю 90 лм/Вт
- Яскраве освітлення завдяки якісному розсіювачу забезпечується рівномірність освітлення, широкий кут розсіювання світла, та висока світлопропускна здатність.
- Комфортне світло миттєве включення та відсутність мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей
- Тривалий ресурс роботи 25 000 годин
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 4680 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.3 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 275 ₴





