Новинка

Cвітлодіодний трековий світильник Ardero AL122 40Вт 4000К чорний
- Немає в наявності
- Код: 80367
750 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазні трекові світлодіодні світильники Ardero AL122
Доповнення асортименту лінійними моделями з матовим розсіювачем
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торгівельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер’єру. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо у поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють схожий на магнітні системи вид, але кінцева вартість такої системи освітлення зменшується.
Переваги та особливості світлодіодного трекового світильника Ardero AL122 40Вт 4000К чорного кольору:
- Особливості використання. Моделі AL122 підходять для отримання лінії м'якого розсіяного освітлення
- Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
- Зручне та легке переміщення по всій довжині шини робить світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
- Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Світловий потік | 2300 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 607 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 750 ₴




