
Світлодіодний лінійний світильник Ardero AL5020ARD 100Вт 6500К білий
- В наявності
- Код: 80365
485 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгівельних площ, коридорів, сходових прольотів, складських та виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світлодіодного лінійного світильника Ardero AL5020ARD 100Вт 6500К білого кольору:
- Економія електроенергії до 50% в порівнянні з люмінесцентними світильниками та 90% у порівнянні з лампами розжарювання
- Якісна електроніка оснащені високоякісним вбудованим драйвером що забезпечує стабільну роботу у діапазоні напруг 175-265В
- Матовий та призматичний розсіювачі Світильники із призматичним розсіювачем забезпечують максимальну яскравість, а з матовим роблять світло більш м’яким.
- Новий колір корпусу Модель в чорному корпусі (арт.80364) для створення візуальних акцентів в дизайні
- Максимальна потужність модель 100 Вт (арт.80365) має найвищу потужність, що реалізована в корпусі довжиною 1,2м, при цьому з високою енергоефективністю 90 лм/Вт
- Яскраве освітлення завдяки якісному розсіювачу забезпечується рівномірність освітлення, широкий кут розсіювання світла, та висока світлопропускна здатність.
- Комфортне світло миттєве включення та відсутність мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей
- Тривалий ресурс роботи 25 000 годин
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 485 ₴








