
Світлодіодний накладний світильник Ledcoin AL3010-R 36 Вт 6500К
- В наявності
- Код: 80384
350 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники ЖКГ Ledcoin AL3010
Серія світильників у новому більш витонченому дизайні
Світильники для сфери ЖКГ та побутового використання, освітлення парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об’єктів сфери ЖКГ тощо.
Особливості світильника Ledcoin AL3010-R 36 Вт 6500К
- Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
- Витончений дизайн Плаский корпус світильників робить їх вдалим рішенням для використання в будь-якому інтер’єрі. Світильник встановлюється як на стелю так і на стіну.
- Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу.
- Менше витрат Забезпечують економію електроенергії до 90% у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
- Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників при перепадах напруги.
- Якість світла Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій. Миттєве вмикання. CRI⩾80
- Висока енергоефективність 90лм/Вт забезпечують більш яскраве світло в порівнянні з аналогами.
- Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 24 см |
| Висота | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 350 ₴




