-10%Накладний настінний світильник Ardero ML389-2 BAMBOO GU10 чорний+хром
- В наявності
- Код: 80254
405 ₴
364,50 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний настінний світильник Ardero ML389-2 BAMBOO GU10 чорний+хром
Накладні світильники під лампу Ardero ML389-2 є ідеальним вибором для освітлення будь-яких приміщень, включаючи житлові, комерційні та офісні приміщення. Вони пропонують ефективне та естетичне рішення для створення комфортного освітлення у вашому просторі.
Переваги та особливості світильників Ardero ML389-2 BAMBOO GU10
Дизайн. Лаконічний сучасний дизайн дозволяє використовувати світильники в будь-яких житлових та комерційних інтер’єрах.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
Керування світлом. Моделі оснащені патроном GU10, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Допустима потужність для ламп 35Вт
Зручний монтаж. Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи
Подвійне світло. Завдяки конструкції світильник створює світлові промені в протилежних напрямках що додає особливості світлодизайну приміщення.
Широкий вибір моделей в серії дозволяє поєднувати різні світильники серії та створювати необхідний світлодизайн дотримуючись естетики у дизайні інтер’єра. Ви можете обрати або поєднати у комбінацію світильники на один, два, три або чотири лампи та стильно оформити ваш інтер’єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Хром, Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 364,50 ₴




