
LED лампа G4 12V 3,5 W тепла біла 3000К силікон cob1505 SIVIO
- В наявності
- Код: 1019278
47,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Виробник | SIVIO |
| Висота | 35 мм мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Еквівалентна потужність | 35 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Матеріал | Силікон |
| Матеріал колби | Силікон |
| Можливість дімірованія | Немає |
| Міцність | 3,5W Вт |
| ресурс Роботи | 30000 рік рік |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік | 330 Lm |
| Температура світіння | 3000 K |
| Тип діода | COB 1505 |
| Тип колбі | G4 |
| Тип цоколя | G4 |
| Формфактор | Капсула |
| Ширина | 10 мм мм |
- Ціна: 47,50 ₴

