
LED лампа Е14 Т26 2W нейтральна біла 4500К SIVIO
- В наявності
- Код: 1019441
51,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Виробник | SIVIO |
| Висота | 54 мм мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Еквівалентна потужність | 20 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Матеріал | Алюмопласт |
| Матеріал колби | Пластик |
| Можливість дімірованія | Немає |
| Міцність | 2W Вт |
| ресурс Роботи | 30000 рік рік |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік | 160 Lm |
| Температура світіння | 4500 K |
| Тип діода | COB 2835 |
| Тип колбі | Т26 |
| Тип цоколя | E14 |
| Формфактор | Циліндр |
| Ширина | 26 мм мм |
- Ціна: 51,77 ₴

