
Led лампа SIVIO силіконова 220В Е14 5Вт 4500K
- Немає в наявності
- Код: 1020211
78,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Виробник | SIVIO |
| Висота | 58 мм мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Еквівалентна потужність | 50 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір | Прозорий |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Матеріал | Силікон |
| Матеріал колби | Силікон |
| Можливість дімірованія | Немає |
| Міцність | 5W Вт |
| ресурс Роботи | 30000 рік рік |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік | 475 Lm |
| Температура світіння | 3000 K |
| Тип діода | COB 2508 |
| Тип колбі | E14 |
| Тип цоколя | E14 |
| Формфактор | Капсула |
| Ширина | 15 мм мм |
- Ціна: 78,56 ₴

