
LED лампа Е14 R39 5W біла нейтральна 4100К SIVIO
- Немає в наявності
- Код: 1020850
42,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір світіння | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Виробник | SIVIO |
| Вага брутто | 0,55 кг |
| Вага нетто | 0,38 кг |
| Гарантія | 24 міс |
| Еквівалентна потужність | 50 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір | Білий |
| Кут світіння | 120° |
| Матеріал | Алюмопласт |
| Матеріал колби | Пластик |
| Можливість дімірованія | Немає |
| Міцність | 5W Вт |
| ресурс Роботи | 30000 рік рік |
| Робоча напуга | 175-260 V |
| Світловий потік | 500 Lm |
| Температура світіння | 4100 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип колбі | R39 |
| Тип цоколя | E14 |
| Формфактор | Рефлектор |
| Ширина | 39 мм мм |
- Ціна: 42,63 ₴

