
Нагрівальна плівка овальна для дзеркал (антизапотівання) 200*300 мм 1,5-2,5 W/dm2
- Немає в наявності
- Код: 1022521
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плівка нагрівальна (антизапотівання) для дзеркал овальна 200*300 мм 1,5-2,5 W/dm2
Підігрів для дзеркал - система антизапотівання дзеркал, призначена для запобігання утворенню конденсату та пари на поверхні дзеркал у ванних кімнатах або інших вологих приміщеннях.
Принцип роботи плівки для підігріву дзеркал:
- нагрівальна плівка є тонким нагрівальним електричним елементом, виконаним із спеціального матеріалу з високою теплопровідністю. Ця плівка наноситься на задній бік дзеркала або вбудована в структуру дзеркала.
- за рахунок підтримки підвищеної температури на поверхні дзеркала система антизапотівання запобігає запотіванню дзеркала навіть в умовах високої вологості або після душу.
Підключення плівки для анти запотівання дзеркал: один дріт до живлення AC 220V, другий дріт до реле
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP54 |
| Габаритні розміри | 200х300 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1,5-2,5 W/dm2 |
| Робоча напуга | 220-240 V |
| Тип обладнання | Антизапотівання дзеркал |
- Ціна: 182 ₴


