
Світлодіодна стрічка біла холодна 12V smd3528 120LED/м IP20 Бухта 50m
- Немає в наявності
- Код: 1022658
42,02 ₴/бухта
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка з подвійною щільністю SMD 3528 (120 LED/м), біла холодна, IP20, 12В, бухта 50m
Світлодіодна стрічка біла холодна 12V smd3528 120LED/м негерметична і має клас захисту IP20. Це означає, що лед стрічку SMD3528 розміщують лише в сухих кімнатах, офісах і будинках з помірною вологою. У стрічці використані леди зразка SMD 3528.
Стрічку 120 діодів на 1 метр використовують у своїй роботі для якісного освітлення дизайнери. З її допомогою вони виділяють предмети інтер’єру, підсвічують робочі зони, шафи, сходи тощо.
Користується купівельним попитом діодна стрічка SMD 3528 120 лед/м також і у сфері рекламних послуг. Рекламники використовують її для підсвічування рекламних вивісок та вітрин магазинів, стендів та лайт-боксів у рекламі. А підсвічуванням у торгівлі залучають потенційних покупців.
До того ж, така стрічка дозволяє зробити чудові по красі та оформленню конструкції, що світяться для реклами, заощаджуючи споживання електричної енергії.
Переваги світлодіодної стрічки SMD3528 12В:
- привабливий колір світіння;
- безпечне живлення від напруги постійного струму 12 В;
- широка зона застосування (для багатоквартирних будинків, приміщень, комерційних фірм, меблевого та рекламного ринків);
- можливість поділу стрічки на відрізки без втрати функціональності.
Для встановлення стрічки потрібно відірвати захисний шар з клейкої основи світлодіодної стрічки та закріпити її на рівній, насамперед знежиреній поверхні. Стрічка кріпиться в алюмінієвий профіль для діодної стрічки. Такий профіль робить відведення теплової енергії від діодів стрічки, тому ми радимо монтувати стрічку в профіль для LED.
Оскільки стрічка функціонує від напруги 12 Вольт, для її підключення потрібен блок живлення. Блок модифікує змінну напругу 220Вольт на постійну 12В. Потужність б/ж можна розрахувати від довжини та споживаної потужності стрічки.
Розрахунок потужності блоку живлення для лед стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L загв) 20%, де
- Р бж – потужність блоку живлення
- Р св 1 м – споживана потужність 1 метра світлодіодної стрічки
- L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається
- 20% – запас потужності блоку живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTK |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 960-1200 Lm/m |
| Температура світіння | 9000-12000 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 10 Lm |
- Ціна: 42,02 ₴/бухта

