
Світлодіодна стрічка біла нейтральна 12V smd2835 120LED/м IP20 Бухта 50м
- В наявності
- Код: 1022655
39,59 ₴/бухта
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка SMD 2835, 120 led/м, нейтральний білий, IP20, 12 В
C допомогою яскравої Led стрічки 12в нейтральнго білого кольору 120 світлодіодів на 1 метр роблять прекрасні підсвічування рекламних щитів, торгової меблів та обладнання, бутиків. Затребувана стрічка і автотюнінгу.
Стрічка класу «Стандарт» пропонує хорошу якість за конкурентною ціною.
Виріб не покритий силіконом і має ступінь захисту IP20, тому стрічка не захищена від вологи і пилу. Рекомендуємо використовувати продукт всередині незапиленного приміщення з низькою вологістю.
Двосторонній скотч на led стрічці дозволяє прикріпити її до будь-якої знежиреної і чистої поверхні.
Led стрічка SMD 2835 на 120 світлодіодів робить рівномірне освітлення завдяки щільному розміщенню світлодіодів на ній.
Нескладний монтаж, економне енергоспоживання, підвищена яскравість світіння стрічки ставлять її в одну лінійку з дорогими стрічками. Але при цьому ви істотно економите в ціні!
Стрічку купують в котушці по 50 м. Використовуючи паралельне підключення, можна створити підсвічування з декількох стрічок при необхідності. Для роботи стрічки знадобиться блок живлення 12 В.
Підсвічування меблів та обладнання для продажу привертає увагу клієнтів і підкреслює красу товарів. Унікальні світлові реклами також створюються з допомогою представленої стрічки і при цьому споживають мало електроенергії.
Технічні характеристики світлодіодної стрічки:
- Ступінь захисту: IP20
- Клас: Стандарт
- Тип діода: SMD 2835
- Розмір: 28*35
- Кількість led: 120 шт/м
- Потужність: 9,6 Вт/м
- Кут світіння: 120 градусів
- Напруга: 12 В
- Поділ на сегменти: за 2,5 см (3 світлодіода)
- Сиробник: Китай
- Ширина підкладки: 8 мм
- Колір світіння: нейтральний білий
Стрічку можна нарізати на сегменти 2,5 см по 3 світлодіода. Це спрощує монтаж. Така можливість діодної стрічки ділитися, дозволяє з легкістю створювати будь-який дизайн підсвічування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTK |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 800-1000 Lm/m |
| Температура світіння | 4000-4500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
- Ціна: 39,59 ₴/бухта

