Новинка

Світлодіодна лампа Feron LB-716 6Вт GU10 4000K чорний
- Готово до відправки
- Код: 80478
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-716 чорна
Доповнення лінійки світлодіодних ламп моделлю чорного кольору
Лампи серії Standard - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і розумні ціни. Лампи поєднують в собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість.
З ними ви можете бути впевнені у стабільному та ефективному освітленні. Ця серія ламп ідеально підходить для використання в точкових світильниках, забезпечуючи якісне та економне освітлення приміщень.
Переваги та відмінні риси світлодіодної лампи Feron LB-716 6Вт 4000K чорна:
- Якість конструкції. Конструкція корпусу та велика площа теплообмінної поверхні забезпечує оптимальний рівень тепловідводу.
- Чорний колір корпусу
- Надійний драйвер. Лампа оснащена ІС-драйвером. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється.
- Якісне світло. ІС-драйвер забезпечує рівномірне світло без пульсації.
- Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 тому кольори освітлювальних предметів максимально наближені до природних.
- Ресурс роботи 25 000 годин
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 57 ₴




