
Щит Easy9 EU навісний 1Р 8М димч двері Schneider EZ9EUC108
- Готово до відправки
- Код: EZ9EUC108
668 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування | У приміщенні |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 96.5 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відкриття дверей | Лівосторонній/Правосторонній (перевішувані петлі) |
| Колір | Білий |
| Прозорі двері | Так |
- Ціна: 668 ₴

