Новинка

Світлодіодна лампа Ledcoin LB-654 40Вт Е27-E40 6500K
- В наявності
- Код: 80476
232 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи Ledcoin LB-654
Розширення серії високопотужних світлодіодних ламп
Світлодіодні лампи поєднують у собі високу якість, ефективність та довговічність. Кожна лампа цієї серії оснащена потужними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення приміщення.
Лампи ідеально підходять для використання в домашніх, комерційних та промислових приміщеннях. Вони енергоефективні, що дозволяє зменшити споживання електроенергії і знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Завдяки своїм перевагам, лампи є надійним та ефективним рішенням для будь-яких освітлювальних потреб.
Переваги світлодіодної лампи Ledcoin LB-654 40Вт 6400K
- Якісний корпус забезпечує більшу ефективність тепловідводу, що гарантує стабільну роботу на протязі всього строку роботи
- Додатковий захист Драйвер лампи додатково оснащений мережевим фільтром, що захищає компоненти лампи від імпульсних перепадів високої напруги до 1,5kV.
- Діапазон напруги В лампах використовуються сучасні електронні компоненти. IC-драйвер забезпечує стабільне світло в діапазоні 175-265В. При перепадах напруги світловий потік ламп не змінюється.
- Якість світла Миттєво вмикаються та забезпечують рівне комфортне свічення без мерехтіння, пульсацій та шуму. Коефіцієнт пульсації <1%. Високий індекс кольоропередачі Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлювальних предметів.
- Зйомний цоколь В лампах арт.80476, 80477 є зйомний цоколь Е40, що дозволяє використовувати її як в патронах Е40, так і в патронах Е27.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Струм споживання | 180 мА |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 167 мм |
| Діаметр | 118 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2800 лм |
- Ціна: 232 ₴




