Новинка

Світлодіодний магнітний трековий світильник Ardero MGN303 7Вт 4000К
- Немає в наявності
- Код: 80372
820 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітні трекові світильники Ardero MGN303
Доповнення асортименту трекових світильників MGN303 новою потужністю
Магнітні трекові світильники з кутом розсіювання 35°, що найкраще підходить для створення акцентного освітлення - фокусування уваги на необхідних предметах чи об’єктах.
Сферою використання таких світильників є житлові приміщення, торгівельні приміщення, галереї та виставкові зали.
Переваги та особливості світлодіодного магнітного трекового світильника Ardero MGN303 чорний:
- Широкі можливості застосування в інтер’єрі Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
- Зручне керування напрямком світла та легке переміщення по всій довжині шини роблять світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
- Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників.
- Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними.
- Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлювальних предметів.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 35 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Світловий потік | 560 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Діаметр | 40 мм |
- Ціна: 820 ₴




