Новинка
-10%
-10%Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6086ARD MODA 72Вт
- В наявності
- Код: 80491
996 ₴
896,40 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
акладні світлодіодні світильники Ardero AL6086ARD MODA
Нові моделі накладних інтер’єрних світильників
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL6086ARD - сучасний освітлювальний прилад, який поєднує високу енергоефективність та стильний дизайн. Призначений для встановлення на стелі або стінах, цей світильник стане ідеальним рішенням для освітлення приміщень.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6086ARD MODA 48Вт білий:
- Дизайн. Мінімалістичний класичний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр житлових, офісних або комерційних приміщень.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, розсіювач - з міцного пластику
- Керування кольором свічення при встановленні світильника та підключення можна обрати колірну температуру свічення - тепле або біле свічення.
- Зміна колірної температури регулюється вимикачем на стіні
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
- Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 4100 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.5 см |
| Діаметр | 46 см |
| ОСНОВНА | |
| Температура світіння | 3000-4500-6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 896,40 ₴





