Новинка
-10%
-10%Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6553ARD CLOVER 30Вт 5000K білий
- В наявності
- Код: 80499
943 ₴
848,70 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники Ardero AL6553ARD CLOVER
Нова модель накладних декоративних світлодіодних світильників колекція CLOVER
Накладні світлодіодні світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових, так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах для освітлення приміщень площею до 20 кв.м.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6553ARD CLOVER 30Вт білий:
- Дизайн Вишуканий сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу.
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Економічність Сучасний світлодіодний світильник дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Діаметр | 41 см |
- Ціна: 848,70 ₴




